Studiranje > Studiranje van evropskih granica

Studiranje u Maleziji

(1/1)

Liverpoolka:
Nisam primjetila da je ovu temu već neko započeo stoga odlučih da ja to učinim.

Zanima me da li je neko imao iskustva sa studiranjem u Maleziji ili ima neke informacije o istom?

CasaNova:
Joj ja sam ganjao jedno vrijeme da idem u Maleziju haha..
Uglavnom kako sam cuo obrazovanje je dobro, i cak sam jednom nekada davno upoznao na aerodromu nekog momka koji je zavrsio u Maleziji i sada prodaje sarafe cini mi se u BiH ili tako nesto...

Liverpoolka:
Pa šta te spriječi da to uganjaš? haha
Vjerovatno si dobro čuo to za obrazovanje, jer sam i ja isto čula u različitim prilikama, od različitih ljudi... Maa daj, možda se šalio taj momak :P, jer ni za jednu osobu nisam čula da nakon tamo završenog univerziteta nije uspjela dobiti posao.

CasaNova:

--- Citat: Liverpoolka  Februar 02, 2013, 00:49:48 ---Pa šta te spriječi da to uganjaš? haha
Vjerovatno si dobro čuo to za obrazovanje, jer sam i ja isto čula u različitim prilikama, od različitih ljudi... Maa daj, možda se šalio taj momak :P , jer ni za jednu osobu nisam čula da nakon tamo završenog univerziteta nije uspjela dobiti posao.

--- Kraj citata ---

ma nije se salio momak.. to je jedna od vecih firmi u BiH u toj bransi i tata mu je vlasnik, tako da se on nakon stipendije i studiranja vratio pa ce 99% da preuzme samo biznis :D

m4ki:
sry, što pišem u već dugo neaktivnoj temi, znam za 2 momka koja su trenutno tamo, ako nekog zanima nesto, mogu dati neki kontakt

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju